Waywire Field (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Fields
cs: Pole

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Nothing
cs: Nic
