Waywire Field (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Fields
de: Felder

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Link image to
de: Bild verlinken mit

en: Nothing
de: Nichts
