Waywire Field (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Fields
el: Πεδία

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Nothing
el: Τίποτα
