Waywire Field (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Fields
es: Campos

en: API Key
es: Clave API

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: None (original image)
es: Ninguno (imagen original)

en: Link image to
es: Vincular imagen a

en: Nothing
es: Nada
