Waywire Field (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Fields
et: Väljad

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Nothing
et: Mitte midagi
