Waywire Field (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Fields
he: שדות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Nothing
he: ללא
