Waywire Field (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Fields
hu: Mezők

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Nothing
hu: Semmi
