Waywire Field (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Fields
ja: フィールド

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Nothing
ja: なし

en: Play video automatically when loaded (autoplay).
ja: 動画を読み込んだら自動的に再生する (autoplay)
