Waywire Field (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Fields
nl: Velden

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Nothing
nl: Niets
