Waywire Field (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Fields
ru: Поля

en: API Key
ru: Ключ API

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Player type
ru: Тип плеера

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Nothing
ru: Ничего

en: Play video automatically when loaded (autoplay).
ru: Проигрывать видео автоматически при загрузке (autoplay).

en: , custom parameters
ru: , свои параметры

en: Image style: @style.
ru: Стиль изображения: @style.

en: Original image.
ru: Оригинальное изображение.
