Waywire Field (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Fields
uk: Поля

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Player type
uk: Тип програвача

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Nothing
uk: Нічого

en: Play video automatically when loaded (autoplay).
uk: Відтворювати відео автоматично при завантаження (autoplay).

en: , custom parameters
uk: , власні параметри

en: Image style: @style.
uk: Стиль зображення: @style.

en: Original image.
uk: Оригінальне зображення.
