Waywire Field (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Fields
sk: Polia

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Nothing
sk: Nič
