We Love Reviews (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Country
da: Land

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: API Key
da: API-nøgle

en: Address
da: Adresse

en: City
da: By

en: Postal code
da: Postnummer

en: State / Province
da: Stat/provins
