We Love Reviews (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Country
de: Land

en: Email Address
de: E-Mail-Adresse

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Address
de: Adresse

en: City
de: Stadt

en: Postal code
de: Postleitzahl

en: State / Province
de: Provinz / Bundesland

en: Phone #
de: Telefonnummer

en: Website URL
de: Adresse der Website
