We Love Reviews (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Country
es: País

en: Email Address
es: Dirección de correo electrónico

en: API Key
es: Clave API

en: Address
es: Dirección

en: City
es: Ciudad

en: Postal code
es: Código postal

en: State / Province
es: Estado/Provincia

en: Phone #
es: Nº de teléfono
