We Love Reviews (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Country
fi: Maa

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Address
fi: Osoite

en: City
fi: Kaupunki

en: Postal code
fi: Postinumero
