We Love Reviews (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Country
hu: Ország

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Address
hu: Cím

en: City
hu: Város

en: Postal code
hu: Irányítószám

en: State / Province
hu: Állam / tartomány

en: Phone #
hu: Telefon #
