We Love Reviews (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Country
is: Land

en: Email Address
is: Netfang

en: API Key
is: API Lykill

en: Address
is: Heimilisfang

en: City
is: Borg

en: Postal code
is: Póstnúmer
