We Love Reviews (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Country
ru: Страна

en: API Key
ru: Ключ API

en: Address
ru: Адрес

en: City
ru: Город

en: Postal code
ru: Почтовый индекс

en: State / Province
ru: Область / Край

en: Phone #
ru: Телефон
