We Love Reviews (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Country
lv: Valsts

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: Address
lv: Adrese

en: City
lv: Pilsēta

en: Postal code
lv: Pasta indekss
