We Love Reviews (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Country
nl: Land

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Address
nl: Adres

en: City
nl: Plaats

en: Postal code
nl: Postcode
