We Love Reviews (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Country
pt: País

en: Email Address
pt: Endereço de Email

en: API Key
pt: Chave de API

en: Address
pt: Endereço

en: City
pt: Cidade

en: Postal code
pt: CEP

en: State / Province
pt: Estado
