We Love Reviews (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Country
pt: País

en: Email Address
pt: Endereço de Email

en: API Key
pt: Chave API

en: Address
pt: Morada

en: City
pt: Município/Concelho

en: Postal code
pt: Código postal

en: State / Province
pt: Distrito

en: Phone #
pt: Telefone #
