We Love Reviews (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Country
uk: Країна

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Address
uk: Адреса

en: City
uk: Місто

en: Postal code
uk: Поштовий індекс

en: Website URL
uk: URL вебсайту
