Weather (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: احذف

en: Search
ar: ابحث

en: Reset
ar: أعد الضبط

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Weight
ar: الوزن

en: Variable
ar: متغير

en: Save
ar: احفظ

en: Visibility
ar: الرؤية
