Weather (7.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Real name
af: Regte naam

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Weather
af: Weer

en: Pressure: !pressure
af: Lugdruk: !pressure

en: Visibility: !visibility
af: Sigbaarheid: !visibility

en: Reported on:
af: Gerapporteer op:

en: Country
af: Land

en: Place
af: Plek

en: Weight
af: Gewig

en: No data
af: Geen data

en: rain
af: reën

en: Calm
af: Kalm

en: North
af: Noord

en: Northeast
af: Noord-oos

en: East
af: Oos

en: Southeast
af: Suid-oos

en: South
af: Suid

en: Southwest
af: Suid-wes

en: West
af: Wes

en: Northwest
af: Noord-wes

en: Variable
af: Veranderlike

en: Save
af: Stoor

en: Visibility
af: Sigbaarheid.
