Weather (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (56 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Real name
sk: Skutočné meno

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Weather
sk: Počasie

en: Country
sk: Krajina

en: Place
sk: Miesto

en: Weight
sk: Váha

en: No data
sk: Žiadne dáta

en: Clear sky
sk: Jasná obloha

en: Calm
sk: Bezvetrie

en: North
sk: Sever

en: Northeast
sk: Severovýchod

en: East
sk: Východ

en: Southeast
sk: Juhovýchod

en: South
sk: Juh

en: Southwest
sk: Juhozápad

en: West
sk: Západ

en: Northwest
sk: Severozápad

en: Variable
sk: Premenná

en: Save
sk: Uložiť

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Temperature
sk: Teplota

en: Celsius
sk: Celzia

en: Wind speed
sk: Rýchlosť vetra

en: meter/s
sk: m/s

en: Pressure
sk: Tlak

en: N
sk: S

en: NE
sk: NV

en: E
sk: V

en: SE
sk: JV

en: S
sk: J

en: SW
sk: JZ

en: W
sk: Z

en: NW
sk: SZ

en: Edit location
sk: Upraviť miesto

en: Delete location
sk: Vymazať miesto

en: North-Northeast
sk: Sever-severovýchod

en: East-Northeast
sk: Východ-severovýchod

en: East-Southeast
sk: Vých-juhovýchod

en: South-Southeast
sk: Juh-juhovýchod

en: South-Southwest
sk: Juh-juhozápad

en: West-Southwest
sk: Západ-juhozápad

en: West-Northwest
sk: Západ-severozápad

en: North-Northwest
sk: Sever-severozápad

en: NNE
sk: SSV

en: ENE
sk: VSV

en: ESE
sk: VJV

en: SSE
sk: JJV

en: SSW
sk: JJZ

en: WSW
sk: ZJZ

en: WNW
sk: ZSZ

en: NNW
sk: SSZ

en: Kilometers
sk: kilometre

en: Add display
sk: Pridať zobrazenie
