Weather (7.x-2.12) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Country
oc: País

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Time
oc: Ora

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: SSW
oc: SSO

en: WSW
oc: OSO

en: WNW
oc: ONO

en: NNW
oc: NNO

en: Displays
oc: Afichatges

en: Fair
oc: Passable

en: Places
oc: Plaças
