Weather (7.x-2.14) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: North
lt: Šiaurės

en: Northeast
lt: Šiaurės rytų

en: East
lt: Rytų

en: Southeast
lt: Pietryčių

en: South
lt: Pietų

en: Southwest
lt: Pietvakarių

en: West
lt: Vakarų

en: Northwest
lt: Šiaurės vakarų

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Time
lt: Laikas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: Displays
lt: Rodymai

en: Degree
lt: Laipsnis

en: Fair
lt: Pakankamas

en: End time
lt: Pabaigos laikas
