Weather (7.x-2.2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Real name
gu: સાચુ નામ

en: Search
gu: શોધ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Time
gu: સમય

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Condition
gu: શરત
