Weather (7.x-2.2) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Delete
he: מחיקה

en: Real name
he: שם אמיתי

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: Variable
he: משתנה

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Time
he: זמן

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Condition
he: מצב

en: Start time
he: זמן התחלה

en: Add display
he: הוסף תצוגה

en: Fair
he: בינוני

en: End time
he: זמן סיום:
