Weather (7.x-2.2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Search
ps: لټون

en: Weight
ps: وزن

en: Variable
ps: بدلیده

en: Name
ps: نوم

en: Time
ps: وخت

en: Visibility
ps: لیدوړتیا
