Weather (7.x-2.5) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Time
os: Афон
