Weather (7.x-2.7) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Delete
ja: 削除

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Weather
ja: 天気

en: Country
ja: 国

en: Weight
ja: ウェイト

en: No data
ja: データがありません

en: North
ja: 北

en: East
ja: 東

en: South
ja: 南

en: West
ja: 西

en: Link
ja: リンク

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Time
ja: 時間

en: Latitude
ja: 緯度

en: Longitude
ja: 経度

en: Add location
ja: 場所を追加

en: Condition
ja: コンディション

en: Distance
ja: 距離

en: Symbol
ja: 通貨記号

en: Kilometers
ja: キロメートル

en: Start time
ja: 開始日時

en: Displays
ja: ディスプレイ

en: Add display
ja: ディスプレイを追加

en: Your search did not return any results.
ja: 該当する検索結果がありませんでした。

en: Fair
ja: 適正

en: End time
ja: 終了日時
