Weather (7.x-2.7) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Country
jv: Negara

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Time
jv: Wektu

en: Fair
jv: Mengkel
