Weather (7.x-2.8) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Weather
et: Ilm

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Clear sky
et: Selge taevas

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Time
et: Aeg

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Wind speed
et: Tuule kiirus

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Condition
et: Tingimus

en: Storm
et: Torm

en: Displays
et: Kuvatakse

en: Add display
et: Lisa kuva

en: Hurricane
et: Orkaan

en: Snow
et: Lumi

en: Fair
et: Piisav

en: Rain
et: Vihm

en: Snow and thunder
et: Lumi ja äike

en: Wind direction
et: Tuule suund
