Weather (7.x-2.12) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Delete
id: Hapus

en: Search
id: Pencarian

en: Country
id: Negara

en: Weight
id: Bobot

en: Link
id: Tautan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Time
id: Waktu

en: Condition
id: Kondisi

en: The configuration has been saved.
id: Konfigurasi telah disimpan

en: Symbol
id: Simbol

en: Displays
id: Tampilan

en: Edit display
id: Edit tampilan

en: Fair
id: Sedang
