Weather (7.x-3.1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Search
ky: Издөө

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо
