Weather block (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Weather
hu: Időjárás

en: Current weather
hu: Jelenlegi időjárás

en: High
hu: Magas

en: Low
hu: Alacsony

en: Temperature
hu: Hőmérséklet

en: City
hu: Város

en: Key
hu: Kulcs

en: Not available
hu: Nem elérhető

en: Wind
hu: Szél

en: Humidity
hu: Páratartalom

en: Weather locations (local)
hu: Időjárás helyszínek (helyi)

en: Weather locations (world)
hu: Időjárás helyszínek (világ)

en: Format (measurement units)
hu: Formátum (mértékegységek)

en: Weather icon
hu: Időjárás ikon

en: Weather block
hu: Időjárás blokk

en: Four day weather forecast
hu: Négy napos időjárás előrejelzés

en: Other cities
hu: Egyéb városok

en: Five day weather forecast
hu: Öt napos időjárás előrejelzés

en: Yahoo Weather (recommended)
hu: Yahoo Weather (ajánlott)

en: Select city
hu: Város választása

en: Change location
hu: Helyszín váltása
