Weather block (7.x-1.10) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: High
ar: مرتفعة

en: Low
ar: منخفض

en: Key
ar: المفتاح

en: Not available
ar: غير متاح
