Weather block (7.x-1.10) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Weather
gl: O tempo

en: High
gl: Alta

en: Low
gl: Baixa

en: Key
gl: Clave

en: (disabled)
gl: desactivado

en: Not available
gl: Non dispoñible
