Weather block (7.x-1.10) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Remove
gu: લોપ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: City
gu: શહેર

en: Key
gu: ચાવી

en: Not available
gu: ઉપલબ્ધ નથી
