Weather block (7.x-1.10) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Weather
hr: Vrijeme

en: Current weather
hr: Trenutna prognoza

en: High
hr: Visoka

en: Low
hr: Niska

en: Temperature
hr: Temperatura

en: Key
hr: Ključ

en: Not available
hr: Nije dostupno
