Weather block (7.x-1.10) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: High
it: Alto

en: Low
it: Basso

en: Temperature
it: Temperatura

en: City
it: Città

en: Key
it: Chiave

en: (disabled)
it: (disabilitato)

en: Not available
it: Non disponibile

en: Application ID
it: ID applicazione
