Weather block (7.x-1.10) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: High
ku: بەرز

en: Low
ku: نزم

en: Key
ku: کلیل
