Weather block (7.x-1.10) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Weather
nl: Weer

en: Current weather
nl: Huidig weer

en: High
nl: Hoog

en: Low
nl: Laag

en: Temperature
nl: Temperatuur

en: City
nl: Plaats

en: Key
nl: Sleutel

en: (disabled)
nl: (uitgeschakeld)

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Application ID
nl: Applicatie-ID
