Weather block (7.x-1.10) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: High
oc: Nauta

en: Low
oc: Febla

en: City
oc: Vila

en: Key
oc: Clau

en: (disabled)
oc: (desactivat)

en: Not available
oc: Pas disponible

en: Display values
oc: Afichar las valors
