Weather block (7.x-1.10) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ps: لركول

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: High
ps: لوړ

en: Low
ps: ټيټ

en: Key
ps: کيلی
