Weather block (7.x-1.10) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Weather
uk: Погода

en: Current weather
uk: Поточна погода

en: High
uk: Високий

en: Low
uk: Низький

en: Temperature
uk: Температура

en: City
uk: Місто

en: Key
uk: Ключ

en: (disabled)
uk: (вимкнено)

en: Not available
uk: Недоступно

en: Application ID
uk: ID програми

en: Wind
uk: Вітер

en: Humidity
uk: Вологість

en: Select city
uk: Обрати місто
