Weather block (7.x-1.11) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Remove
af: Verwyder

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Weather
af: Weer

en: High
af: Hoog

en: Low
af: Laag
